۱۳۹۹ پنج شنبه ۷ اسفند

جلسه نوزدهم

 کمیته‌ها برای نیازهای پژوهشی در حوزه تخصصی مرتبط RFP تهیه نمایند و برای کمیته پژوهش و ترویج ارسال تا پس از اولویت‌بندی موضوعات جهت اخذ مجوز نهایی به شورا آورده شود. (تمامی کمیته‌ها ـ در طول سال)
 کمیته پژوهش و ترویج برای راه اندازی مجله مدیریت سبز یا مجله پایداری به زبان انگلیسی اقدام نماید. (کمیته پژوهش و ترویج ـ اوایل فروردین)
 پایان‌نامه‌های دانشجویان براساس RFP های تایید شده توسط شورا می‌تواند انجام شود تا ضمن حمایت‌های منسجم و برنامه‌ریزی شده رفع نیازهای پژوهشی دانشگاه در این حوزه نیز مرتفع گردد. (کمیته پژوهش و ترویج ـ درطول سال)
 نتایج کاشت درختان در هفته درختکاری در سال قبل بررسی شود تا بتوان تصمیمات بهتری در خصوص گونه‌ها و محل کاشت در سال جاری گرفت. همچنین برگزاری برنامه‌های جانبی از جمله نمایشگاه، نشست تخصصی و ... نیز در دستور کار قرار گیرد.(کمیته فضای سبز و امور اداری و پشتیبانی ـ تا 6 اسفند)
 گیاهان رونده برای ایجاد حفاظ‌های پوششی مناسب در قسمت‌های قابل کاشت اطراف دانشگاه مورد استفاده قرار گیرد. (کمیته فضای سبز و امور اداری و پشتیبانی ـ تا اواسط اسفند)
 از ظرفیت‌های دانشگاه جهت مشارکت و یا برگزاری برنامه‌های درختکاری خارج از دانشگاه نیز استفاده شود. (کمیته آموزشی و فرهنگی ـ اواسط اسفند)
 برنامه روز درختکاری 14 اسفند توسط معاونت فرهنگی و با همکاری تمامی کمیته‌ها و روابط عمومی برگزار شود. (تمامی کمیته‌ها ـ اواسط اسفند)
 برای اصلاح سیستم گرمایش و سرمایش ساختمان خوارزمی طرح مطالعاتی تهیه شود. (امور فنی ـ تا اواسط اسفند)
 همایش داخلی مدیریت سبز در روز زمین پاک توسط کمیته پژوهش با همکاری سایر کمیته‌ها با محوریت ارائه فرصت‌های پژوهشی و‌RFP ها برگزار شود. (تمامی کمیته‌ها ـ تا اواخر فروردین)
 یک نشست برای کارمندان با موضوع مدیریت سبز در نظرگرفته شود. (کمیته فرهنگی و دفتر برنامه و بودجه ـ تا اواسط فروردین) و در همایش سال آینده در زنجان مشارکت گسترده صورت گیرد و در صورت امکان دانشگاه یکی از برنامه‌ها را بر عهده گیرد.
 در اردیبهشت 99 در مراسم روز کارگر از کارگران نمونه در حوزه مدیریت سبز تقدیر به عمل آید. (کمیته اصلاح الگوی مصرف ـ تا اواخر فروردین)
 از تمامی باغبانان دانشگاه در روز درختکاری تقدیر شود.(کمیته فضای سبز و امور اداری و پشتیبانی ـ تا اواسط اسفند)
 برنامه وزارت علوم برای نشست دست‌اندرکاران مدیریت سبز اخذ و برای داشتن پنل تخصصی در آن برنامه‌ریزی صورت پذیرد. (دبیر شورای راهبری ـ تا پایان فروردین)

تاریخ به روز رسانی:
1398/11/29
تعداد بازدید:
647
دانشگاه الزهرا
تهران،خیابان ده ونک ، مدیریت سبز دانشگاه الزهرا(س) کدپستی: 1993893973 
تلفن: 982185692787+ فاکس: 982188041462+
 green[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.